Prozorro – електронний майданчик з проведення тендерів та торгів

Платформа Prozorro – це вітчизняна автоматизована система для організації онлайн торгівлі на чесних та прозорих умовах. Через акредитовані майданчики Прозорро проводяться торги необробленою деревиною, земельними ділянками, нерухомістю, брухтом, сировиною, конфискатом та ін. Участь у таких аукціонах відкриває широкі можливості для бізнесу. Вагомою перевагою є відсутність тіньових схем та корупційної складової, що дозволяє купувати товар за прозорою та низькою ціною. Подробиці за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-kruglyak-sosni-u-poltavi-na-prozorrosale/.

Переваги онлайн торгів на Прозорро

Процедура онлайн аукціонів не досить складна, але має свої нюанси. Розібратись в деталях та провести угоду згідно чинного законодавства допомагають кваліфіковані юристи, які супроводжують торги на акредитованих майданчиках Прозоро – це не тільки вигідно, але й безпечно. Крім того, процес можна здійснювати онлайн.

На електронних майданчиках Прозорро представлений безкоштовний список актуальних електронних торгів, що проходять по всій Україні. Інтуїтивно зрозуміла система навігації на сайті дозволяє зробити процес пошуку по базі легким, а докладна інформація про кожен лот від Прозорро дає можливість знаходити найбільш цікаві програми.

Що таке тендери

Тендер – це купівля-продаж товарів чи послуг на конкурентних умовах на умовах, які були попередньо визначені. На території України тендерна система продажу товару представлена ​​двома процедурами:

  • відкритими аукціонами з продажу товарів (метал, нерухомість, авто тощо) – найбільш поширена система торгів, в якій можуть брати участь всі бажаючі, а саме юридичні та фізичні особи;
  • конкурентними діалогами – переговори між учасниками, в ході яких визначаються основні параметри послуг, товарів, у тому числі оціночна вартість запропонованого лота – найчастіше така форма використовується при продажу наукових досліджень.

Для того щоб взяти участь у тендері або аукціоні на платформі Prozorro, потрібно пройти реєстрацію на одному з акредитованих майданчиків. Після цього учаснику буде наданий доступ до функціоналу майданчика, де він зможе отримувати інформацію про заплановані торги та приймати участь у них, подаючи цінові пропозиції.