Де купити на акціоні необроблену деревину в Житомирі

1 лютого 2020 року почалося нововведення, яке дозволило проводити масштабні аукціони на офіційному електронному майданчику в Житомирі, Львові, Києві, Черкасах та інших містах України з продажу необробленої деревини.

За останні чотири роки держава накопичила позитивний досвід проведення публічних аукціонів у різних сферах: продаж землі та нерухомості, мала приватизація, продаж майна банкрутів, транспортних засобів і т.д.

В електронній системі Prozorro. За перші три місяці продажів пиломатеріалів на «УЕБ» до держбюджету поповнилося 90 млн доларів, тому даний напрямок вважається одним з найперспективніших.

Електронний аукціон прозорий і демонструє велику кількість лісоматеріалів з річною виручкою понад 10 мільйонів українських гривень. Цей процес став частиною пілотного проекту з виведення української економіки з тіні.

Крім того, були введені плани планових рубок і електронні регістри вирубки для нагляду за обліком лісових ресурсів відповідними органами і звичайними громадянами.

Переваги онлайн-аукціонів

Перевага онлайн-транзакцій в системі – прозорість, продажі повністю відкриті, а не прямі контракти, це вплине на процес прямих контрактів. При проведенні електронного аукціону інформація про переможця, кількість товарів і вартість буде зберігатися в центральній базі даних і перебувати у відкритому доступі.

Крім того, онлайн-торги та інші процедури призвели до розширення ринку лісових ресурсів і формування справедливих цін на деревину в умовах чесної конкуренції.

Під час роботи пілотного проекту на аукціоні виставляється багато предметів об’ємом від 140 кубів і ціною від 190 00 грн. Решта обсягів сировини будуть продаватися на регулярних біржових аукціонах. Незважаючи на успіх плану, також планується прозоро передати їх на торгові майданчики, такі як українська Генеральна біржа.

Необроблену деревину в Україні закуповують малі та середні підприємства і великі промислові компанії.

На сайті Української Генеральної біржі продається різноманітна деревина хвойних і листяних порід від різних лісозаготівельних компаній.

Зареєструйтеся в один клік на сайті офіційної української біржі і швидко знайдіть потрібну партію через зручний інтерфейс. Наші фахівці постаралися, щоб участь в електронних аукціонах приносило вам прибуток і комфорт.

Цікаво? Переходьте сюди за детальною інформацією: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-zhitomiri-na-prozorrosale/