Біржові котирування: Газ

Для забезпечення узгодженості даних контрольованих обмінів з правилом обережної дистанції використовується діапазон вартості таких продуктів, створений при торгівлі товарами.

Зміни у законодавстві

Складання номенклатури товарів із зазначенням біржової торгівлі та світових товарних торгів для кожного збору товарів продиктовано постановою Кабміну України від вересня 2016 року «Про затвердження переліку товарів із зазначенням біржової торгівлі.

Крім того, четвертий проходження розділів вказує, що якщо громадянин застосовує правило «безпечної відстані» для забезпечення узгодженості зі станами таких обмінів, стратегії, зазначені в підпунктах Податкового кодексу, громадянин повинен до 1 травня року, наступного за показовим, надати адміністративному експерту, за яким він зарахований, складені дані в будь-якій структурі, яка показує інформацію про всіх осіб, ідентифікованих з громадянином, який взяв участь у ланцюжку купівлі та продажу таких товарів (до первинного незшитого контрагента).

Таким чином, для контрольованих завдань щодо вартості продуктів у традиційній системі тарифів, які мають посилання на біржову торгівлю, враховується можливість використання різних методів для налаштування узгодженості з станами контрольованих дій на безпечній відстані. 

Як получати данні про ринкові ціни на майданчику УЕБ

Можливо, ви як і більшість українців бажаєте отримувати інформацію про середні ціни на ресурси України. Це стало можливо завдяки майданчику УЕБ.

На ньому ви абсолютно безкоштовно маєте можливість стежити за цінами ринку.

Більше інформації дізнавайтесь на цьому сайті: www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/