Інформація про ринкові ціни на газ та електроенергію

Українська енергетична біржа (УЕБ) на даний момент є єдиним джерелом важливих торгових посилань на енергетичні активи в Україні.  Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України (далі — Міністерство економіки) пропонує використовувати цитати Української енергетичної біржі як орієнтир вартості горючих газів і нафтопродуктів.

Щодо вартості нафтових статей у визначенні відкритого отримання

Згідно з пропозиціями Мінекономіки, зміна вартості нафтопродуктів у відкритому придбанні може змінитися під впливом європейських торгових посилань і котирування Української енергетичної біржі.

Таким чином, для розрахунку зміненої вартості палива необхідно використовувати супутні фактори: минулу вартість окремого виду палива за угодою, офіційні курси НБУ по відношенню до долара США, в Європі і дані UEEX.

Щодо пояснення вартості нафтового газу при відкритому придбанні

Як зазначено в пропозиціях Міністерства економіки, зміни у вартості нафтового газу у відкритому доступі в додатковому розумінні регулюються рівнянням, яке враховує цитування NCG-центру контракту «Місяць +1» і зважену нормальну вартість щомісячні активи пального газу на Українській енергетичній біржі.

Обов’язковим сегментом архіву відповідно до Закону України» Про державні закупівлі » є проект договору придбання з обов’язковим підписом способу зміни його умов.  Замовник самостійно збере проект контракту та принципово включатиме метод зміни основних умов та положень такої угоди, який може містити лише випадки, зазначені у статтях Закону.

На нашому сайті ви можете слідкувати за ступенем вартості пального газу в Україні та Європі.  Дані про вартість нафтопродуктів можна знайти на нашому сайті за посиланням.

Дані про ринкові ціни на нафтопродукти і нафтовий газ

Кваліфіковані представники UEEX надають дані про ринкову вартість пального газу і нафти.

Записка з даними про вартість товарів на нафтовій основі повинна бути можлива в одному з супутніх варіантів:

Підтвердження для визначення уточненої вартості нафтопродуктів відповідно до пропозицій Міністерства економіки зі знаком і зображенням окремих частин рецепту, на випадок, якщо UEEX вибрав види цитування в Європі;

Декларування торговельних цінностей нафтопродуктів на ТП»Українська енергетична біржа».  Вартість Цитування для такого посилання визначається шляхом поділу оцінки закритих торгових угод для певного виду торгового продукту протягом дня обміну на кількість цього торгового товару.

Записка з даними про вартість газоподібного бензину може бути зроблена одним із супутніх варіантів:

  • Посилання для розрахунку оновленого витрати нафтового газу відповідно до пропозицій Міністерства економіки, що показує і зображує окремі частини рівняння;
  • Аутентифікація зваженої нормальної вартості пального газу в залежності від наслідків електронного обміну на УЕБ. 

Нормальна зважена вартість газового бензину для щомісячного активу визначається шляхом поділу повної суми витрат на заходи, завершені на Українській енергетичній біржі CE, з урахуванням ПДВ на купівлю і продаж цього активу на суму закупівель і обсяги угод цей актив залежить від наслідків закритих домовленостей протягом усього часу його угоди і розміщений в якості посилання.

Вартість для такого посилання буде визначатися шляхом виділення оцінки закритих торгових угод для певного виду торгового продукту протягом дня обміну за кількістю цього торгового товару.

Більш детально дізнавайтесь за цим посиланням: www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/