Переваги проведення закритих торгів

Будь-який формат електронних торгів – це вже щось нове. Ще не так давно, всі тендери проводились в оффлайн вигляді. Сучасні технології значно спростили цей процес. Як результат, ця система була максимально автоматизована. Відповідно, для того, щоб створити тендерне оголошення навіть не обов’язково виходити з дому. Те же саме можна сказати й про потенційних учасників, які можуть виграти саме право виконання тендерного замовлення в онлайн-форматі.

При цьому, ми повинні чітко розуміти, що онлайн-тендери також можуть бути різними. Вони можуть проводитися як у відкритій формі так і в закритій. З першою все зрозуміло – тут не має ніяких особливих обмежень і учасником таких торгів може стати будь-хто. Що стосується закритого варіанту, то він вже є більш цікавим і потребує певного розгляду.

Переваги такого формату

Хто б про що не говорив, але такий варіант все-таки є менш популярним. Головна тому причина – це бажання звичайних учасників знаходиться в рівних умовах й мати доступ до всієї інформації. У випадку з відкритими торгами, ви можете дізнатися більше про інших учасників, ознайомитися з їх пропозиціями й тому подібною інформацією.

Це дійсно дуже зручно і такий варіант особливо цікавий для невеликих підприємств. При цьому, закриті торги також вважаються популярними. Ви можете знайти велику кількість таких оголошень на сайті tender.uub.com.ua. Варто пам’ятати, що для відправлення заявки на участь в таких торгах, потрібно отримати відповідне запрошення.

Що стосується переваг, то сюди можна віднести:

  • Економія часу – за рахунок того, що замовнику не доводиться розглядати пропозиції від всіх учасників, він має змогу зекономити багато вільного часу. Це дійсно зручно і даний момент дуже часто враховується;
  • Фінансові вкладання – це також досить зрозумілий пункт і деякі підприємства враховують даний момент, вважаючи його по-справжньому важливим;
  • Конфіденційність – це ще один досить серйозний пункт, який потрібно брати до уваги. Відправляючи свою заявку на розгляд, ви можете бути впевненими в тому, що інформація про ваше підприємство не буде доступна будь-кому.

В цілому, навіть цих декількох моментів вистачає для того, щоб вже зробити певні висновки. В сучасних умовах зробити все це не так важко, тому вам потрібно обов’язково враховувати подібні моменти.