Як обрати торгівельний майданчик для участі в онлайн аукціонах

Електронні торгівельні майданчики (ЕТМ) – це сайти, на яких можна зареєструватися для участі в онлайн аукціонах щодо продажу держмайна та майна комунальної власності. На цих майданчиках, що під’єднані до центральної бази даних Прозорро.Продажі, зібраний великий вибір різноманітних лотів.

Тут продаються об’єкти нерухомості, різноманітна сировина, земельні ділянки, металобрухт, деревина та багато іншого. Наприклад, для того, щоб дізнатися особливості продажу деревини в Україні, варто скористатися сайтом https://sale.uub.com.ua/ru/news/lisomaterialy-krugli-shvydko-prydbaty-na-aukcioni-prozorro-sale.

Але сама система Прозорро на має необхідного функціоналу для проведення торгів. Тому для того, щоб прийняти в них участь, потрібно зареєструватися на ЕТМ. Але перед цим потрібно обрати торгівельний майданчик.

Як вибрати торгівельну платформу для роботи

Хоча всі ЕТМ під’єднані до єдиної бази даних Прозорро, та мають однакові тарифи на послуги, все ж між ними є досить багато відмінностей, які і будуть основою для вибору. По-перше, ЕТМ відрізняються між собою своїми сайтами, що мають певний інтерфейс. Він може бути зручним для користування чи не дуже. Кожен користувач визначає для себе сам, на якому майданчику йому працювати найзручніше.

По-друге, якість консультаційних послуг також відрізняється. Деякі ЕТМ забезпечують оперативну та якісну роботу служби підтримки, інші можуть відставати від них в цьому плані.

По-третє, деякі торгівельні платформи мають зручний пошуковий фільтр, за допомогою якого можна швидко знайти потрібний лот відповідно до заданих параметрів пошуку. Ефективність цього фільтру дуже важлива, так як саме з його допомогою користувачі будуть знаходити потрібні товари.

Крім всього цього варто також пам’ятати і про такий важливий фактор, як безпека. Оператор ЕТМ повинен забезпечити надійне шифрування даних користувачів, які будуть завантажувати в систему свої документи. Також сайт повинен працювати стабільно, щоб не було збоїв та перешкод під час проведення торгів.

Що потрібно зробити після вибору ЕТМ

Коли торгівельна платформа обрана, залишиться лише зареєструватися на ній для участі в торгах. Це не займе багато часу. Менеджери також можуть допомогти в пошуку потрібного лоту. У випадку виникнення питань, щодо участі в аукціонах, користувач ЕТМ може задати їх менеджерам торгівельної платформи.

Якщо на даний час цікавого лоту не знайшлося, користувач може підписатися на розсилку, щоб отримувати дані про нові лоти, які можуть його зацікавити.

Торги Прозорро Sale – це можливість швидко придбати потрібний лот по ринковій ціні без націнок та «відкатів». Тут усі змагаються за право придбати лот на рівних умовах. Ніяких корупційних схем тут бути не може, так як продавці та покупці закодовані, а дані про них будуть відкриті лише після оголошення переможця торгів. Система працює автоматично, тому будь-які втручання в неї неможливі. Саме це забезпечує чесність та прозорість продажу держмайна.