Купити ліс-кругляк у м. Полтава на електронному майданчику ТБ УЕБ

Торги деревини — це сучасний спосіб продажу лісоматеріалів. Такі торги проходять за допомогою внесення пропозицій з боку клієнтів.

Продавці зосереджують кращі товари на складах торгів, де клієнти можуть на них подивитися, і, при необхідності, купити товар.

Сьогодні лісокористувачі можуть торгувати тільки через електронний лісовий аукціон. Як повідомляють ЗМІ, ц нововведення з’явилося в у минулому році. Як відомо, перші торги по необробленій деревині, проведені майже рік тому, показали гарний результат.

Деревина продавців отримає максимально високу ціну на аукціоні, від самих деревообробників. Цікаво, що продавець отримає оплату за товар ще до того, як буде завантаження.

Як проходять торги?

На торги можуть запропонувати деревину фізичні або юридичні особи, які уклали договір купівлі-продажу. Договір купівлі-продажу повністю регулює правові відносини між продавцем, організатором і кінцевим покупцем.

Досить зареєструватися (заповнити реєстраційний бланк), і ми Вам надішлемо заповнений і з нашого боку підписаний договір купівлі-продажу.  Вам потрібно буде тільки його підписати і вислати на нашу адресу.

Всі продавці будуть внесені в підсумкову відомість анонімно (під номером договору), якщо не побажають інакше!

Як можна запропонувати деревину на торги?

Деревину можна запропонувати на торги за допомогою заявки.

Як привезти деревину на торги?

Кожен продавець може самостійно привезти деревину на торги, або може скористатися нашими послугами.

Майданчик ТБ «Українська енергетична біржа»забезпечить розвантаження деревини з вагонів і фур немає необхідності посилати автомобілі з гідравлічними маніпуляторами.

Завдяки цьому аукціону, у минулому році в нашої державі було проведено тисячи торгів, на яких лісозаготівельні підприємства здебільшого реалізовували великі лоти лісу-кругляку (від 100 куб. м). Більше 10 млн. грн. сплатили клієнти майданчика.

Детальніше можна дізнатися на цьому сайті: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-lis-kruglyak-u-m-poltava-na-elektronnomu-majdanchiku-tb-u/.