Звідки береться криптовалюта

Криптовалюта створюється за допомогою коду. У багатьох випадках нові монети створюються під час підтвердження транзакцій у процесі, відомому як майнінг. При цьому хоча такі монети, як Bitcoin, використовують майнінг, не всі криптовалюти використовують майнінг для створення нових монет, монети можуть створюватися й іншими способами.

Якщо ви вже готові розпочати торгівлю на https://www.bybit.com/kk-KZ/, є сенс вивчити особливості створення крипти.

Як створюється криптовалюта?

Як саме створюються монети, залежить від того, що визначено кодом цієї криптовалюти. Наприклад, замість майнінгу або тільки майнінгу криптовалюта може створювати деякі токени при запуску як винагороду для розробників, або криптовалюта може видавати токени як відсотки власникам токенів.

Розглянемо такі моменти:

  • Криптовалюта – це програмне забезпечення. Кожна функція від того, як реєструються транзакції, до того, як зберігаються дані, продиктована кодом.
  • Особливо це стосується криптовалют, чия основна функція — виступати як гроші, криптовалютні транзакції зазвичай зберігаються в базі даних, відомої як блокчейн (інші криптовалюти використовують унікальні технології, але суть та сама).
  • Те, що ми вважаємо криптовалютою, наприклад, 1 біткоін — це просто цифри, записані в блокчейні криптовалюти. Іншим словом для позначення цієї цінності є «токен» (часто також званий «монета»).
  • Криптовалюти створюються за допомогою алгоритмів, що базуються на криптографії. Саме тому вони називаються «криптовалютами». Кожна транзакція пов’язана з унікальними криптографічними кодами, які забезпечують безпеку мережі.
  • Програмне забезпечення криптовалют децентралізоване та розподілене, тобто воно розміщене на комп’ютерах багатьох людей по всьому світу, а не на одному сервері однієї компанії.
  • Алгоритми зазвичай написані таким чином, щоб нагороджувати монетами комп’ютери, які додають транзакції в блокчейн. Процес додавання транзакцій у блокчейн відомий як майнінг.
  • Код криптовалюти визначає такі речі, як максимальна пропозиція, винагорода за майнінг тощо.
  • Таким чином, для більшості криптовалют основним способом створення нових монет є використання людьми по всьому світу обладнання, яке додає транзакції до блокчейну. Інакше криптовалютні токени створюються іншими механізмами, які є у програмному забезпеченні криптовалюти.
  • Нарешті, код багатьох криптовалют знаходиться у відкритому доступі, тому будь-хто може перевірити, як створюються монети.

Оскільки пропозиція та інфляція криптовалюти визначаються кодом, наперед відомо, чи є монета інфляційною чи дефляційною. Єдиний спосіб змінити це – змінити програмне забезпечення. Зараз ви можете без особливих зусиль купити біткоін і отримати інші монети, використовуючи спеціалізовані біржі, такі як ця https://www.bybit.com/uk-UA/.