Що таке тендерний аутсорсинг

Отримати допомогу в підготовці до участі в тендері від кваліфікованих спеціалістів бажає досить велика кількість компаній. Якщо у випадку з більш досвідченими фірмами в цьому не часто є потреба, то завжди залишається величезний перелік менш усвідомлених власників бізнесу. Як правило, коли мова йде про такі компанії, вони бажають отримати державне замовлення для того, щоб вивести свій бізнес на новий рівень.

Цілком зрозуміло, що для цього потрібно обрати електронний майданчик, зібрати документи й подати заявку на участь. Але ж є й велика кількість нюансів й тих моментів, які часто залишаються за кадром. 

Що варто знати про тендерний аутсорсинг?!

Насправді, поняття саме по собі досить відоме, й частково дану послугу можна назвати частиною тендерного супроводу, але не менш довгому відрізку часу.

Зазвичай, в отриманні таких послуг зацікавлені:

  • Організації, в яких немає спеціалістів, які б на професійному рівні займалися участю. В торгах. Відповідно, вони можуть бути зацікавлені в консультаціях та наданні певної допомоги;
  • Компанії, які на певному відрізку часу потребують одноразової допомоги для того, щоб підготуватися до участі в певному тендері;
  • Компаніям, які не мають навіть самого мінімального досвіду участі в тендерних проектах.

Якщо ваша компанія підходить хоч по одному з критеріїв, ви маєте реальну можливість скористатися подібними послугами в своїх же інтересах.

Що стосується переваг такої послуги, то сюди можна віднести:

  • Можливість уникнути навіть самих мінімальних помилок при підготовці конкурсної документації;
  • Відсутність потреби в тому, щоб навантажувати працівників компанії тими процесами, в яких вони не зовсім розуміються;
  • Можливість обійтись в штаті фірми без працівника, який би займався подібними питаннями.

При цьому, не варто забувати й про недоліки, які також тут наявні:

  • Ви не можете отримати 100% гарантію перемоги в тендері. При цьому, кошти ви все рівно будете сплачувати;
  • Досить велика вартість подібних послуг, особливо якщо довіряти їх виконання справді кваліфікованим спеціалістам, які в цьому добре розуміються;

Щоб взяти участь в тендері, потрібно не забути про пошук надійного електронного майданчика. Сайт tender.uub.com.ua – це чудовий приклад того, як він повинен виглядати.