Що таке криптовалютна торгівля?

Торгівля криптовалютами означає зайняття фінансової позиції щодо напряму руху цін окремих криптовалют по відношенню до долара (у парах крипто/долар) або до іншої криптовалюти через пари крипто/крипто. CFD (контракти на різницю) є особливо популярним способом торгівлі криптовалютами, оскільки вони забезпечують більшу гнучкість, використання кредитного плеча та можливість займати як короткі, так і довгі позиції.

У класичному вигляді трейдинг доступний на біржі https://www.bybit.com/kk-KZ/

Зростаюча популярність торгівлі криптовалютами

За останнє десятиліття, з моменту дебюту біткоіну в інтернеті, торгівля криптовалютами стає дедалі популярнішою. Криптовалюти — це цифрові монети, які створюються за допомогою блокчейна або однорангової технології, що використовує криптографію — для забезпечення безпеки. Вони відрізняються від фіатних валют, що випускаються урядами різних країн світу, тим, що не мають матеріальної форми: натомість вони складаються з бітів та байтів даних. Крім того, криптовалюта не має центрального органу або влади, наприклад, центрального банку, який би їх випускав або регулював їхній оберт в економіці. Оскільки криптовалюти не випускаються жодним державним органом, вони не вважаються законним платіжним засобом.

Незважаючи на те, що криптовалюти не визнані законним платіжним засобом у світовій економіці, вони мають потенціал зміни фінансового ландшафту, і це робить їх важко ігнорованими. У той же час технологія блокчейн, що лежить в основі створення криптовалют, відкрила перед трейдерами нові інвестиційні можливості.

Чи підходить вам торгівля криптовалютами?

Торгівля криптовалютою, як і всі види фінансової торгівлі, потребує відповідних знань, навичок та наявності капіталу. Якщо ви хочете торгувати на криптовалютному ринку, вам слід спочатку переконатися, що ви маєте всі необхідні навички для аналізу ринку. Слід зазначити, що криптовалюти волатильніші, ніж традиційні інструменти, і, отже, більш ризиковані, ніж звикла більшість людей. Така волатильність може надати більше можливостей для отримання прибутку, але пам’ятайте, що вона може призвести до збитків, що перевищують ті, які ви готові зазнати.

Початок торгівлі криптовалютами

Якщо ви вирішите, що торгівля криптовалютами підходить вам, ви можете почати з відкриття торгового рахунку на біржі https://www.bybit.com/uk-UA/. Потім ви можете вибрати криптовалюти, якими хочете торгувати, із багатого асортименту та відкрити позицію, коли ваш аналіз покаже, що час настав. Широкий вибір криптовалют робить процес дуже цікавим і ви дійсно можете отримати свій прибуток. Трейдинг для багатьох став доступний саме завдяки криптовалютам, адже тут не потрібно мати серйозні активи для старту. Тож кожен може побути у цій ролі. Саме тому вам варто спробувати та перевірити власні навички у цьому секторі.