Що таке цифрова торгівля

Цифрові тендери, тендери, цифрові аукціони – ці презентації мають виняткову цінність для бізнесу. Вони можуть порівнювати подібні або хороші сценарії торгової платформи. Найбільш базове – це знання, щоб подолати страхи, пов’язані з новою цифровою формою процедури продажу за підтримки електронної платформи. А оператор зробить всю роботу за вас.

Плюси торгів для продавця

Як показує практика у кожному світі: дія аукціону забезпечує економію в розмірі 15-30% і до 150% вигоди для тих державних підприємств, які продають майно.

Електронна платформа – арсенал заходів та технічних алгоритмів, які використовують глобальну мережу як інструмент, що дозволяє фізичним або юридичним особам брати участь у тендері у цифровому форматі.

Переваги для учасника

Учасник аукціонів бере участь у тендері, не виходячи зі свого офісу чи дому, і у нього є перспектива підписати договір власним цифровим підписом. Для нього відкрита участь у кількох операціях, організованих через невеликі перерви у часі. Це економить значні витрати, час та покращує процес оцінки витрат. Серйозним плюсом є ймовірність участі в аукціоні кілька разів.

Це акредитована компанія з цифрових платформ, яка має право проводити електронний аукціон або аукціон відповідно до чинного законодавства. Тріумфальним фактором будь-якої операції є детальна інформація про лот та об’єкт контракту. Основна робота в цій справі покладається на плечі фахівців, які допомагають у підготовці документів.

Захищений або відкритий аукціон

Так, електронна платформа гарантує учасникам:

  • захист передачі даних, ймовірність використання електронних ключів із захистом;
  • безпека сервера;
  • виконання офіційних процесів.

Електронні аукціони використовуються для формування високої орендної плати за м2 торгової площі або рекламної площі, а також для продажу рухомого майна.

Продаж лісу на відкритих аукціонах

Зараз брати участь в торгах з продажу необробленої лісу https://sale.uub.com.ua/ru/news/kupivlya-brusiv-suhostoyu-na-prozoro-prodazhi клієнти вправі звернувшись в онлайн майданчик, яка є партнером в системі Prozorro.Sale. На поточний момент якраз цей вектор діяльності стає неймовірно принциповим, адже держава лише виграє від розвитку підприємництва з продажу деревини і ліси за допомогою нової системи онлайн-аукціонів.

Для чого потрібні торги з продажу необробленої лісу? 

На аукціонах представлені необроблені товари, тобто лісгоспи висувають вироби від лісозаготівлі, отримані в процесі повалених дерев і неліквід після переробки лісу. З 2016 року при допомозі системи Прозорро з великим успіхом реалізують майно держави і комунальної власності. На зміну приходить більш інноваційні моделі, що працюють стабільно і здійснюють всі потрібне.

Всі аукціони на біржі проводяться доступно для громадськості, тому не може бути й мови про приховану продажу. Завдяки переходу до цифрової системи всі, хто має інтерес особи мають право спостерігати за новими процесами в торгах. Вельми зручно не відволікати свою увагу від процедури проведення аукціонів, вносити свої корективи, подати скаргу і інше. 

Як можна стати учасником

Щоб прямо брати участь в торгах по збуту необробленої деревини, які бажають брати участь в аукціоні повинні пройти легку реєстрацію на платформі Української універсальної біржі. Такі заточені під біржу онлайн-майданчики є лише посередниками між декількома компаніями, які зі схвалення держави зайняті на лісозаготівлі. Вони ведуть співпрацю з різними компаніями і готові взаємодіяти з тими, хто збирається купити необроблений ліс. Наприклад, на сайті «Української універсальної біржі» для всіх учасників аукціону з продажу лісу доступна інформація до особистий обліковий запис, де будь-хто може отримати потрібні відомості про дійсних торгах. Вони ж мають право подавати заявку і спостерігати за процедурою з сторони.

Інновації Прозорро.Продажі проявляється в доступності та публічності всього процесу. З цієї причини до закінчення торгів замовник жодним чином не може вплинути на хід процесу і обопільно діяти з продавцями. Вивчення запропонованих документів буде здійснюватися після аукціону. Взяти участь в аукціонах з реалізації лісу-кругляка зможуть користувачі на майданчику УУБ. 

Лише завдяки оригінальній «Українській універсальній біржі» продавати власну продукцію і пропонувати товар великими партіями стало набагато зручніше. Підприємство, будь-який громадянин може брати участь в аукціоні. Для цього необхідно виконати наступні дії:

  1. Зареєструватися на віртуальній платформі.
  2. Досконало вивчити пропоновані умови.
  3. Обрати для себе кращий формат лота.
  4. Переглянути умови по реалізації майна.
  5. Направить заявку на безпосередню участь в біржі, через свій профіль.
  6. Зробити ставку.
  7. Перейти до критеріїв кваліфікації. стати переможцем торгу і оформити контракт.

Кожного дня всі учасники інформуються про організацію нових аукціонів, а співробітник платформи коли потрібна інформація про будь-яку людину. Біржа працює з 1997 року, тому вона і стає одним з найдосвідченіших сервісів для продажу будь-якого товару або послуги.