Одне з завдань влади в Україні – це відрегулювати процес реалізації арештованого майна. Тобто, мова йде про об’єкти нерухомості, транспорт, електроніку або ж інше майно, яке було конфісковане у боржника через невиконання умов договору з його сторони.
Відповідно, банківська установа отримує в користування певний об’єкт, який потрібно якимось чином далі реалізовувати. Сьогодні, найбільш ефективним способом, як це можна зробити є електронні аукціони.
Щоб взяти участь в таких торгах, вам потрібно попередньо визначитись з вибором електронного майданчика. До цього процесу потрібно підійти максимально серйозно і обрати перевірений сервіс, що підключений до єдиної центральної бази ПроЗорро. Продажі. Акредитація в цій системі є важливим пунктом, що буде для вас гарантією прозорості торгів та надання всім учасникам однакових умов.
Якщо ви перейдете за посиланням https://megasale.com.ua/prodazh-areshtovanogo-majna-bankiv-na-auktsionah-prozorro-sale, ви дізнаєтесь приблизно цю ж інформацію, але в більш детальному вигляді.
Формат реалізації арештованого майна
Сама форма електронних торгів дає чітке розуміння того, за яким принципом таке майно буде продаватися та хто зможе брати участь в таких аукціонах.
- Перший крок – це визначення вартості та вимог до учасників. Відповідно, на етапі підготовки оголошення всі ці моменти, враховуючи очікувану вартість, прописуються в самому лоті, щоб користувачі мали можливість ознайомитися з вимогами;
- Другий крок – це збір заявок, коли потенційні учасники отримують можливість надсилати свої пропозиції. Переможцем в торгах обирається користувач, який зміг запропонувати найбільш економічно вигідні умови;
- Визначення переможця та підписання угоди – вже після того, як стає відомий переможець в аукціоні, все це оформляється на найвищому рівні, після чого проводиться сплата за виграний лот, а саме майно переходить у власність переможця.
Весь цей процес є абсолютно легальним і коли мова йде про реалізацію арештованого майна, потрібно розуміти, що переможець стає повноправним власником предмету аукціону.
На сьогодні, формат аукціону є єдиним варіантом, як можна надати всім учасникам рівні умови і гарантувати повну прозорість процедури, починаючи з першого етапу та закінчуючи фінальними кроками.