Приватна консультація з психологом у Львові

Кожен день людина відчуває велику кількість почуттів та емоцій, та не завжди вони можуть бути лише позитивними. У звичайному ритмі життя не можна обійтись без стресових ситуацій, сварок та реакції на іншу людину оточуючих. Накопичуючи такі почуття, людина рано чи пізно втрачає свою енергію та не в змозі робити та розвиватись надалі. Її життя майже зупиняється.

Так інколи зі стресом можна впоратись, або не звертати на всі негативні прояви взагалі. Тільки через деякий проміжок часу це може зіграти злий жарт з психологічним станом людини. Тому необхідно працювати над собою та остерігати себе від непотрібного стресу. Та якщо вже постає питання «що буде далі?» або з’являється «щось не так» — це все дзвіночок, який означає, що потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста.

Фактори, які означають, що необхідна допомога психолога?

Такі прояви у людини як: депресія; апатія; відсутність сну, апетиту, настрою; фобії, панічні атаки, тривога; поява докучливих думок та дій; страх розмови з людьми; проблеми у побуті, з родиною, колегами та дітьми; складна ситуація у житті – все це може вказати на необхідність прийти на консультацію до психолога.

Найкращий психолог у місті Львів може з цим допомогти. Панасюк Анастасія є психологом-консультантом, яка на протязі 6 років допомагає людям, сім’ям та групам людей пізнати себе та свої бажання й вийти на новий рівень життя. Записатись на консультацію до психологині можна на  сайті  https://your-safe-place.com/services-individual. Створивши заявку, вже через декілька хвилин з новим клієнтом зв’яжеться менеджер або психолог для обговорення деталей майбутньої зустрічі.

Як проходить сеанс терапії з Анастасією Панасюк?

Консультація розпочинається зі знайомства Анастасії з її новим клієнтом. Він майже весь сеанс, який продовжується 50 хвилин, розповідає про свої думки, страждання та проблеми, які його непокоять. В цей час психолог робить нотатки, потім з яких буде створювати висновок та подальший план «лікування». Потім обговорюються основні моменти та встановлюються певні вказівки та кількість сесій терапії. Кількість сеансів може бути різною, в залежності від складності поставленої задачі.

Також на протязі сеансів, спеціаліст може ставити уточнюючі питання, аби краще розуміти ситуацію. Головне – відповідати правдиво, насамперед не обманюючи себе.

Слід відзначити, що й поза сеансами клієнт може звернутися за підтримкою до психолога у будь-який необхідний час. Анастасія зможе заспокоїти, дати декілька доречних у виниклій ситуації порад та направити на потрібний шлях.

Більше про різновиди й типи терапій можна знайти на https://your-safe-place.com. Крім індивідуальних сеансів психолог Анастасія проводить бесіди з сім’ями, парами та їхніми дітьми, а також різноманітні тренінги та вебінари.

Яка буде користь від терапії?

В першу чергу результат може залежати від довіри клієнта до психолога, адже аби професіонал зміг повністю допомогти у всьому, необхідно знати й найменші деталі, які можуть стати ключовими при розв’язанні ситуації. Крім того потрібно, аби людина повністю віддавалась процесу терапії та була розслабленою й зосереджена на головній проблемі, аби не упустити деякі моменти.

Якщо такі критерії будуть дотримуватися, результат буде помітним вже на перших етапах «реабілітації». Людина стане більш впевненою в собі та своїх силах, позбавить себе від страхів, паніки та комплексів, навчиться спокійно та якісно вирішувати конфлікти з людьми та нарешті почне розуміти свої думки й бажання.