Новинки букетів від ViaFlor

Вибір букету в якості подарунку не завжди так легко, як може здаватись на перший погляд.

Квіти – це один з найбільш розповсюджених варіантів для подарунку. Відповідно, не завжди достатньо того, щоб просто купити перший букет, який вам сподобається. В сучасних квіткових магазинах важко знайти якісь цікаві варіанти оформлення букетів. Зазвичай, там пропонують самі звичайні букети з троянд й інших квітів. Більш цікавим варіантом є інтернет-сайти, де можна замовити букети будь-яких об’ємів і вартості, в залежності від того, що за привід, та який сорт квітів подобається вашій другій половинці. Інтернет-магазин ViaFlor пропонує величезний каталог з букетами. На цьому ж сайті можна замовити й доставку квітів в Харкові. Головне – це правильно вказати адресу й інформацію про людину, якій цей подарунок призначений.

Чому саме сайт ViaFlor

Вже на цьому моменті у багатьох потенційних покупців виникає питання – чому саме даний інтернет-магазин. Тут варто зазначити, що купівля квітів – це не той тип товарів, який може знаходитись декілька тижнів в дорозі й з ним нічого не трапиться. У випадку, якщо вам будуть відправлені не зовсім свіжі квіти, то вже в дорозі вони можуть виглядати набагато гірше.

Ще більш серйозною проблемою буде ситуація, коли квіти вже через декілька днів почнуть в’янути. Саме тому, рекомендується розмовляти такі подарунки на перевірених сервісах, де продаються виключно свіжі квіти.

Сайт ViaFlor – це один з перевірених українських сайтів, що надає подібні послуги вже не перший рік. Велика увага приділяєтеся якості самих квітів, обережній доставці товару до замовника й упаковці самого букету. В цьому можно легко впевнитися, ознайомившись з відгуками реальних покупців, які регулярно замовлять квіти саме тут.

Які новинки з’явилися на сайті останнім часом

Варто зазначити, що сам інтернет-магазин пропонує купувати квіти поштучно або ж у вигляді букетів. В даному випадку мова йде про другий варіант. Не так давно в каталозі з’явились нові цікаві пропозиції, а саме:

  • Букет з еустом й троянд – обидва сорти квітів мають свої характерні відмінності. В даному випадку в букеті використані білі троянди та біло-фіолетові еустоми. Комбінація цих двох кольорів сумісно з яскравим оформленням можна назвати чудовим варіантом для подарунку. Вартість букету – 1450 гривень;
  • Букет із рожевих еустом та білих троянд – це ще більш великий букет, куди входить рівномірна кількість обох сортів квітів. Великою перевагою конкретно цього букета вважається зливання рожевого та жовтого кольорів. Це виглядає дуже яскраво й ефектно. Вартість – 3300 гривень;
  • Букет 101 троянда “Пич Аваланж” – сам формат букетів з 101 троянд вважається одним з найбільш популярних. На сайті Віа Флор можна знайти десятки варіантів оформлення таких наборів. В даному випадку мова йде про невеликі по розміру білі троянди. Свою роль в цьому подарунку відіграє оформлення упаковки в білому стилі, що ще більше підкреслює виразність кожної троянди в букеті. Вартість – 2100 гривень.

Варто зазначити, що останнім часом на сайті ViaFlor з’являється велика кількість новинок. Інтернет- магазин продовжує розвиватись і там з’являється ще більше якісних та красивих букетів. До новинок можна віднести також й букет зі 101 піон з назвою “Сара Бернар”.  Не дивлячись на те, що кількість квітів в букеті така ж сама як і у випадку з трояндами, його вартість майже в два рази вища, а саме 6560 гривень.

В якості доповнення до цих яскравих букетів, в розділі новинок можно купити серце солодощів, куди входять кіндер-сюрпризи. Варто зазначити, що вартість таких доповнень також достатньо відчутна й цей момент важливо враховувати з самого початку.