Напрямки, що підтримує система Прозорро.Продажі

В цій системі електронної комерції є багато напрямків, за якими вона працює. Тут продають необроблену деревину, нерухомість усіх видів, земельні наділи, металобрухт та багато іншого. Далі це слід розглянути більш детально.

Реалізація деревини

Кожен рік лісові українські господарства проводять санітарну вирубку лісу для його оздоровлення. В зв’язку з цим у них з’являється досить великі об’єми деревини, яку вони можуть продати. Раніше ця цінна сировина продавалася по прямим контрактам на основі домовленостей та хабарництва, але с 2020 року держпідприємства повинні продавати деревину через відкриті онлайн торги. Дізнатися про те, де та як можна придбати ліс кругляк в Україні ви можете за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodat-dub-kruglyak-u-zhtomri-na-prozoroprodazhi/.

Мала приватизація

В цьому розділі можна знайти об’єкти, вартість яких не більше 250 мільйонів гривень. Сюди відносяться приміщення, будівлі чи земельні ділянки.

Оренда майна

Крім передачі прав власності на Прозорро.Продажі також можна здати майно в оренду чи орендувати. Це стосується приміщень, будівель, земельних ділянок та транспортних засобів. Також тут можна орендувати залізничні вагони.

Майно банків, що ліквідуються

В цій системі є розділ, де знаходиться майно збанкрутілих банків. Його можна придбати по заниженій ціні. Наприклад, права вимоги за кредитами, майнові права, тощо.

Металобрухт

Вторинна сировина може бути зібрана, перероблена та використана повторно. Для цього в системі є розділ, де можна придбати металобрухт (лом чорних та кольорових металів та сплавів).

Держгеонадра

В цьому розділі можна придбати права на користування надрами, тобто ліцензії на видобуток корисних копалин.

Продаж нерухомості

На електронних торгах продається нерухомість усіх видів: житлова, комерційна, складська, промислова, тощо. Також тут можна придбати об’єкти незавершеного будівництва.

Транспортні засоби

В цьому розділі знаходяться лоти, на яких представлені усі види транспортних засобів, що можна придбати по ринковій ціні: від легкових і вантажних автомобілів до приватних літаків та суден.

Для того щоб прийняти участь в аукціоні та позмагатися за лот, потрібно зареєструватися на торгівельному електронному майданчику, наприклад, на Українській універсальній біржі, що акредитована в системі Прозорро.Продажі.