Хто бере участь в електронних аукціонах на продаж землі?!

Реалізація земельних ділянок є досить перспективним напрямком в електронних торгах. Це стало особливо актуально, починаючи з 1-го липня 2021-го року, коли запрацював ринок землі. Не дивно, що кількість оголошень в системі ПроЗорро зросла в рази.

Важливо нагадати, що самі аукціони проходять не на сайті ProZorro, а на акредитованих електронних майданчиках. Серед них особливу увагу варто приділити українській універсальній біржі.

Сайт uub.in.ua – це один з тих ресурсів, що є зручним і простим в користуванні, надає велику кількість цікавих функцій, є стабільним та не потребує від нових користувачів проходження величезної кількості кроків на етапі реєстрації. Окрім цього, на сайті є можливість обрати самі різні напрямки з аукціонами, починаючи з тих же земельних ділянок та закінчуючи правами на користування енергетичними надрами.

Більш детально про все це ви можете дізнатися, якщо перейдете за посиланням https://uub.in.ua/post/EkonomkarinkuzemlprodazhslygospdlyanoknaProzorroProdazh. Тут завжди можна знайти актуальну інформацію про торги, новини, зміни в діючій системі й якісь нововведення.

Хто може стати учасником в таких аукціонах?!

Одне з частих питань стосується того, хто саме може брати участь в подібних торгах і робити свої пропозиції. В цьому плані всі аукціони, що проводяться через систему ПроЗорро. Продажі є приблизно однаковими. 

Умови для всіх учасників були і залишаються однаковими. Відповідно, шанси на перемогу мають не тільки великі підприємці, але й звичайні фізичні особи, які не мають великого досвіду в електронних закупівлях й торгах.

Відповідаючи на початкове запитання, можна стверджувати, що участь в торгах на земельні ділянки можуть брати:

  • Фізичні особи – це може бути будь-яка людина, яка має відповідний пакет документів та спроможна внести гарантійний внесок, що є обов’язковим для участі в торгах;
  • Юридичні особи – це також можуть бути люди, які мають певне відношення до організацій, які ведуть діяльність, пов’язану з земельними ділянками;
  • Компанії та організації – досить часто участь в таких торгах беруть саме з метою отримання земельних ділянок та ведення на них бізнесу. Частіше за все, компанії беруть участь в тих випадках, коли мова йде про великі території.

Тому, якщо ви зацікавлені в тому, щоб взяти участь в аукціоні з продажу земельних ділянок, у вас є така можливість.