Базова інформація про імплантацію зубів

Зубний імплантат – це штучний корінь зуба. Під час імплантації імплантат вкручується в щелепу. Він замінює корінь відсутнього природного зуба. Коли імплантат приживається, на нього нагвинчується штучний зуб, який називають зубною коронкою. Імплантація зубів дозволяє відновити корінь зуба та провести протезування, не пошкоджуючи сусідні зуби. Протез відновлює 80% жувальної функції. Це означає, що пацієнт може повністю пережовувати м’яку та тверду їжу, але повинен уникати дуже твердої їжі, такої як смажений хліб та горіхи.

Імплантати утримують штучну коронку або зубні мости так само, як коріння утримують зуб на місці. Зубні імплантати допомагають відновити втрачені зуби, не пошкоджуючи сусідні зуби. Імплантати можуть відновити окремий зуб або всю беззубу щелепу. Якщо ви хочете вирівняти свої зуби, вам допоможе пошуковий запрос стоматолог брекеты, який попередньо повинен провести огляд і скласти план.

Процедура імплантації зубів складається з наступних основних етапів:

  • Консультація, складання плану лікування;
  • Імплантація, тимчасові протези;
  • Контроль;
  • Протезування постійною коронкою на імплантатах.

У чому переваги зубних імплантатів перед протезами?

Імплантати відновлюють 60-80% жувальної функції, запобігають подальшій втраті зубів і створюють у роті відчуття природних зубів. На відміну від носіння протезів, під час використання імплантатів практично немає дискомфорту. Зубні протези необхідно знімати, за ними потрібен спеціальний догляд, а жувати стає набагато важче. Протези завжди будуть нагадувати вам, що це не ваші зуби. Іноді такий факт неприємний і викликає занепокоєння пацієнта. Навіть найсучасніші протези не будуть схожі на справжні зуби. Імплантати дуже схожі на здорові зуби, коли їх бачать оточуючі та відчуває сам пацієнт. З імплантованими зубами жувати зручно, і ви не потребуєте додаткового стоматологічного догляду.

Переваги імплантатів:

  • Довгострокове ефективне рішення;
  • Відновлення нормальної жувальної функції;
  • Запобігання функціональним та фізичним змінам;
  • Надійне та зручне рішення для тих, хто втратив усі зуби;
  • Захист та збереження інших здорових зубів.

Коли заборонено імплантацію?

Дентальна імплантація не рекомендується особам молодше 16-17 років. Людям, які страждають на хронічні захворювання, завзятим курцям (які викурюють більше 20 сигарет на день) не слід встановлювати імплантати, тому що їх стан значно ускладнює прикріплення та загоєння імплантату, тому процедура може виявитися неефективною.

У стоматологічній клініці вам допоможуть підібрати ефективне рішення для вашої проблеми, будь то необхідність встановити зубний імплант або будь-які інші послуги, такі як зубные брекеты. Стежити за здоров’ям ротової порожнини то важливе завдання, адже чим раніше ви усвідомите проблему і звернетеся до фахівця, тим дешевше та ефективніше буде лікування. Тож слід якомога швидше вирішувати проблеми такого типу.